0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Інтерактивні ляльки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

У нашому магазині ви можете підібрати інтерактивні ляльки, які вміють ходити, вимовляти фрази і співати пісні. Ці ляльки стануть чудовим подарунком для будь-якої дівчинки віком від 2, 3, 5 років, а в деяких випадках і старше - вони допоможуть розвинути їхні творчі здібності, уяву та мовлення.

У нашому асортименті представлені ляльки різних розмірів, кольорів і стилів. Ви можете вибрати ляльку, яка буде ідеально підходити вашій дитині за віком та інтересами. Тим більше Зараз модельний ряд цих ляльок доповнився варіантами із Bluetooth, зо значно розширюють функціональні можливості цих іграшок.

Сучасні іграшки такого роду вміють рухатися, розмовляти та співати, а отже і дивувати, і радувати дитину. Всі ляльки працюють від батарейок і мають простий і зручний інтерфейс управління. Крім того, це буде чудовим способом розвинути мовленнєві навички вашої дитини і допомогти їй вивчити нові слова і вирази.

Інтерактивні іграшки які говорять і співають, допомагають розвинути мовлення і слух, а також сприяють розвитку емоційного інтелекту.

Наші інтерактивні ляльки відрізняються високою якістю і надійністю. Вони виготовлені з безпечних і екологічних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій і не завдають шкоди здоров'ю дитини.

 
Вгору